Български треньор с пети успех във Франция

22-11-2020 11:59 | BGvolleyball.com

Воденият от българския треньор Радослав Арсов Вандьовр Нанси записа четвърти пореден и общо пети успех във френската Лига. Тимът, в който се изявяват българките Русена Сланчева и Гергана Георгиева, победи категорично като домакин Мужен с 3:0 (25:22, 25:9, 25:23) в двубой от 10-и кръг.

Вандьовр е четвърти във временното класиране с 13 точки (5 победи, 2 загуби), Мужен е шести с 10 точки (4 успеха, 4 поражения)

Русена Сланчева и Гергана Георгиева бяха резерва, като се появиха за кратко в игра в третия гейм. Най-резултатна бе Карин Палгутова със 17 точки (3 блокади), с 15 се отчете Елина Родригес (1 блокада). За Мужен Теса Грубс бе над всички с 18 точки (1 ас, 2 блокади)

Следващият двубой за водения от Радослав Арсов тим е на 27 ноември (петък), срещу Кан.

---------

---

Последни новини
Пламен Константинов и Тодор Скримов с нови успехи в Русия
Забранява се участие на състезатели под 18 годишна вързаст в първенствата на НВЛ