PALMS BET BOOKMAKERS

Берое на полуфинали за Купата след успех над Славия

02-03-2021 18:40 | BGvolleyball.com

Волейболистките на Берое (Стара Загора) се класираха за полуфинали в турнира за Купа България при жените, след успех над Славия. Беройки победиха „белите“ с 3:0 (25:11, 25:20, 25:11) в мач от четвъртфиналите на надпреварата, който се игра в старозагорската зала „Иван Вазов“.

Домакините доминираха през по-голямата част в мача, като не дадоха никакви шансове на гостенките да съпротива. В първата и третата част началният им удар разби посрещането на славистките. И в двата гейма старозагорки дръпнаха с 8:3 и ги приключиха с голяма разлика.

От своя страна „белите“ нямаха ден, като нищо не им се получаваше в играта. Единствено във втората част имаше равностойност, като Славия показа възможности. След равенството 18:18 обаче, отново сервисът на домакините наклони везните в тяхна полза и Берое затвори мача с чиста победа.

Резултати от четвъртфиналите за Купа България вижте тук.