PALMS BET BOOKMAKERS

ЦСКА разгроми Локомотив за шести успех в Супер Волей

04-12-2021 19:32 | BGvolleyball.com

Волейболистите на ЦСКА се поздравиха с шеста победа в първенството при мъжете - Супер Волей, след като надиграха категорично като гости Локомотив (Пловдив) 3:0 (25:17, 25:16, 25:19) в среща от девети кръг на шампионата, изигран в зала "Сила" в града под тепетата.

ЦСКА е на седма позиция с 18 точки (6 победи, 2 загуби), Локомотив е 15-и с 3 точки (1 победа, 7 загуби)

Двата тима тръгнаха равностойно отначало, след което "червените" поведоха. В следващите минути момчетата на Александър Попов доминираха изцяло и не допуснаха да бъдат преодоляни. "Армейците" бяха по-категорични във втория гейм и без проблем увеличиха аванса си.

Третата част тръгна идентично на първата - с равностойна игра. След седмата точка ЦСКА отново излезе напред и остана стабилен, въпреки опитите на съперника да скъси дистанцията.

Най-резултатен бе Реда Хайкал с 16 точки (2 блокади), с 14 точки се разписа Георги Татаров (2 аса, 1 блокада). За съперника Венцислав Георгиев завърши с 10 точки (1 ас, 1 блокада)